Benim Hayal Defterim

Kar hayalim

Dışarda kar yağıyor.  Sessiz sessiz, usul usul. Şimdi çocuklar nasıl mutludur. Kar hiç durmadan yağsın, her yeri örtsün, yollar kapansın, okullar tatil olsun diye dua ediyorlardır.   Bir kaç gün evde kar yüzünden mahsur kalmak, bahçeye kardan adam yapmak, kar topu oynamak, karların üzerine yatıp kar meleği yapmak, ıslanıp üşüyünce eve girip sıcak çikolata içip dışarıyı seyretmek ne keyiftir :)) Kaloriferlerin üzerinde ıslak eldivenler şapkalar, soğuktan kıpkırmızı olmuş minik eller .. 

 

Benim hayalim çıtır çıtır yanan bir şöminenin önünde, yumuşacık bir koltuğa kıvrılıp, elimde sıcak bir bardak çay keyif yapmak.  Müziksiz olmaz!

Müzik susunca Belles on İce’ı izleriz çocuklarla, mutluluktan içimiz içimize sığmaz. Her sahnesini ezbere bilsekte fark etmez :))

http://www.youtube.com/watch?v=pL-VILUb61g&feature=related

 ♥  ♥  ♥  ♥ ………∞

Yorumlar

  1. çağla turhan dedi ki:

    EVEET ELVANCIĞIM,GÜNEŞ’İN GÖZÜ GÜLECEK TATİL HABERİNDE:))İNŞALLAH TATİL OLUR ,ÇOCUKLARIN İÇİNDE KALMAZ GÜN BOYU KAR KEYFİ:)

  2. efi dedi ki:

    Evimiz, bahcemiz bol kremali bir pasta gibi karla kaplandi… sabah erkenden butun Haber sitelerini hatta valilik sayfasini bile okuduk cocuklarla ne yazik ki yollar acik, tatil yok. okuldan donunce kartopu oynama sozuyle minikler gitti okula. Sanirim haftaya kar hayalimiz gercek olucak ablacigim 🙂

Yorum Yazin

*

Sitede yayınlanan fotoğraf, metin ve tariflerin tüm hakkı elvanbasustaoglu.com'a aittir. İzin almaksızın kopyalanamaz ve kullanılamaz.