Benim Hayal Defterim

17

DSC_6682

Acılarımın, hüzünlerimin, mutluluklarımın en yakın tanığı, bazen sebebi… Hayat arkadaşım.  Aslında en doğru tanımıyla hayattaki en yakın dostum…..17 yıl geçirdik beraber. Çocuklar getirdik dünyaya, birbirimizi büyüttük, birlikte katıla katıla da güldük,  gözyaşlarımızın selinde de boğulduk.

DSC_6681

Benim çocuk ruhlu, iyi kalpli sevgilimle hiç küs kalmadık. En kızgın anlarımda bile beni güldürmenin bir yolunu buldu o. Aslında işin sırrı: sınırlarımızı hiç zorlamadık; uçurumun kenarını,  bir adım daha atarsak düşeceğimiz  noktayı bildik her zaman.  İzi ömür boyu kalacak kötü sözler, hüzünlü anılarımız olmadı.

DSC_6685

Bu kahredici erkek egemen dünyada beni hiç geride bırakmadın sen.  Sırf bu yüzden sevgilinle barışık güzel yıllar yaşadın. Güzel anılar bırakacağız dünyaya, çocuklarımıza….

DSC_6684

Daha nice yıldönümlerinde, evin içinde hangi odaya gidersem  yanımda taşıyacağım pembe güllerimi, içim mutlulukla dolsun diye…  Her gün suyunu değiştireceğim, erken solmasınlar diye…  Camın önünde bırakacağım,  gün ışığı alsınlar, ömürleri uzun olsun diye…..İnan bana özenle, sevgiyle koruyacağım, hiç solmasınlar diye. ♥ ♥ ♥ ♥…….∞

Yorumlar

 1. Defne❤ dedi ki:

  ANNEM❤BABAM SONSUZA DEEKK!!!

 2. pınar dedi ki:

  Elvancığım yazın çok duygulandırdı beni… Ne güzel, ne büyük mutluluk, Yüce Allah’ım daim etsin mutluluğunuzu. Daha nice yıldönümlerini beraber kutlarsınız inşallah.

 3. Çağla Turhan dedi ki:

  Elbancım,mutluluğunuz daim olsun,sağlıklı,mutlu uzuun yaşayın,sevgiler…

 4. efi dedi ki:

  İçiniz hep mutlulukla dolsun !
  Bu rüya gibi güzel güller hiiç solmasın 🙂

 5. Hülya dedi ki:

  Elvancığım birlikteliğiniz yazındaki gibi herzaman güzel ve keyifli olması dileği ile.

 6. Gül dedi ki:

  Elvan hanım, güller hiç solmasın. Nice yıllar dilerim.

Yorum Yazin

*

Sitede yayınlanan fotoğraf, metin ve tariflerin tüm hakkı elvanbasustaoglu.com'a aittir. İzin almaksızın kopyalanamaz ve kullanılamaz.